REFERANSLAR

| Selkom Telekomünikasyon Servis Hizmetleri

AVEA : Avea, Türkiye'nin üçüncü GSM operatörüdür. Yeni nesil şebekesi ile Türkiye nüfusunun %98'ine hizmet vermektedir. Avea, 205 ülkede 685 operatörle uluslararası dolaşım anlaşmasına sahiptir. CEO’su Haziran 2009’dan bu yana Erkan Akdemir’dir.


ERİCSSON : Ericsson, 1876'da İsveç'te Lars Magnus Ericsson tarafindan kurulan Ericsson dünyanın önde gelen iletişim teknolojisi şirketlerindendir. 1876'da telgraf şirketi olarak kurulmuştur.


HUAWEİ : Huawei Technologies Co. Ltd., kısa adıyla HUAWEI, merkezi Çin'in Şenzen şehrinde bulunan, Çin menşeli ve çok uluslu bir şirketir.


NOKIA SIEMENS NETWORKS : Nokia ve Siemens, telekomünikasyon alanında Sabit ve Mobil Altyapı Sistem ve Servis gruplarını birleştirerek, "Nokia Siemens Networks" adı altında yeni bir şirket oluşturma kararı aldı.


İRİS : İris Telekomünikasyon ve Mühendislik Hizmetleri A.Ş. 1998 yılında GSM operatörleri ve altyapı üreticisi firmalara yüksek kaliteli mühendislik hizmeti vermek amacıyla kurulmuştur. Türkiye, İsveç ve Lübnan ortaklıklı uluslararası bir şirkettir. Şu an 9 ülkede faaliyet göstermiş global bir şirket olarak tüm dünyadaki GSM operatörlerine ve servis sağlayıcılarına hizmet vermektedir. Radyo Network Planlama, Transmisyon Network Planlama, Network Optimizasyonu, Network Yönetimi için çözümler sunmaktadır. 


Ürün ve Hizmet Referansı : AVEA TELEKOMÜNİKASYON +  ERİCSSON +  HUAWEİ +  NOKIA SIEMENS NETWORKS + İRİS TELEKOMÜNİKASYON